HAIR SERVSIS

listopad - prosinec

stáhněte zde

Sustainable Beauty

Magazín Davines Sustainable Beauty

Cílem toho magazínu je vysvětlit klientům a majitelům salonů, otevřeně a upřímně, jak Davines vytváří a prezentuje udržitelnou krásu. “Udržitelná krása” je srdcem filozofie Davines a jejím výsledkem je nové číslo tohoto magazínu, které je věnováno myšlení a tématům, se kterými se společnost potýká. Ekologická pozice, jež je základem průkopnické společnosti vyznávající etiku v kombinaci s kosmopolitním, otevřeným přístupem k novým trendům a změnám. Snažíme se věnovat dostatečnou pozornost všemu, co je schopno udělat kadeřnictví či salon více odpovědným vůči životnímu prostředí. 

 

Sustainable Beauty 25/2019

Sustainable Beauty 24/2018

Sustainable Beauty 23/2018

Sustainable Beauty 22/2018

Sustainable Beauty 21/2017

Sustainable Beauty 19/2016

Sustainable Beauty 18/2015

Sustainable Beauty 17/2015

Sustainable Beauty 13/2013

 

 

Den udržitelné krásy

V Davines věří, že rovnováha krásy a udržitelnosti, kterou nazývají jako „Udržitelná krása“, může zlepšit naše životy a svět kolem nás.

 Jelikož víme, že každý výrobní proces zatěžuje přírodu, Davines se snaží, aby jejich dopad na životní prostředí při výrobě produktů byl co nejmenší. V roce 2010 bylo odhodlání Davinesu posíleno projektem pro vytvoření ctnostné synergie mezi podnikáním a prostředím, s konkrétním pozitivním dopadem na planetu a salony: Den udržitelné krásy - Sustainable Beauty Day a jejich odhodlání pokračuje i dále.

 

 V letošním roce se do tohoto projektu zapojí i Česká republika. Den udržitelné krásy připadá na středu 15.3.2017. 

 

Zde si můžete stáhnout a vytisknout letáček pro své zákazníky:

Co je den udržitelné krásy

 


© Copyright 2009, HAIR SERVIS, spol. s r.o. | Made by Global internet system solutions, s.r.o.